Montavimas

Sandėliavimo įrangos montavimas ir demontavimas yra labai atsakingas darbas, kuris privalo būti atliekamas techniškai profesionaliai ir kokybiškai. Nuo montavimo darbų kokybės kartais priklauso ne tik sandėliuojamų prekių (produkcijos) netektis ar sugadinimas, bet ir sandėlio darbuotojų sveikata bei gyvybė. Dėl šios priežasties nederėtų taupyti ir patiems surinkinėti bei montuoti sandėliavimo įrangą.

Įmonės vadovas nusprendęs atlikti sandėliavimo įrangos montavimo arba demontavimo darbus savo nekvalifikuotų darbuotojų pastangomis, prisiima visišką atsakomybę ir pasekmes atsiradusias dėl netinkamai atliktų darbų.

UAB „MONTVEGA“ taiko griežtus reikalavimus sandėliavimo įrangos montavimo ir demontavimo darbų atlikimo kokybei.

Visi UAB „MONTVEGA“ montuotojai yra aukštos kvalifikacijos savo srities specialistai, kurie turi sukaupę didelę sandėliavimo įrangos montavimo patirtį. Montuotojai nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją, dalyvaudami kvalifikacijos kėlimo kursuose, vidiniuose ir išoriniuose mokymosi bei stažuotėse, kaip Lietuvoje, taip ir užsienyje.

Profesionalios montuotojų komandos nepriekaištingai ir kokybiškai atlieka sandėliavimo įrangos montavimo ir demontavimo darbus, nepriklausomai nuo įrangos gamintojo ir konstrukcijos sudėtingumo.

Mūsų darbuotojai turi didelę patirtį montuojant ir demontuojant šių žinomų gamintojų produkciją: Dexion, Schaefer, SLP, Mecalux, BITO, EAB, Brannehylte, Polypal, Nedcon, Feralco, Metalsistem, Ross, Manorga, Kasten, Tegometall ir kt.

UAB „MONTVEGA“ montuotojų komandos dirba su įvairaus sudėtingumo sandėliavimo sistemomis – lentynų, palečių stelažais, „Drive-in“, konsoliniais, mezonino (perdangos), daugiaaukščiomis platformomis, gravitacinėmis, automatinėmis sistemomis, ir kt.

Montuotojų komandos darbų vykdymui aprūpintos visą būtiną įrangą, techninėmis priemonėmis, įvairaus sudėtingumo projektams atlikti, turi visas būtinas saugumo priemones, vairavimo teises kėlimo ir krovimo technikai ir t.t.

UAB „MONTVEGA“ montuotojų komandos laisvai kalba lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų ir rusų kalbomis. Įmonės atliktų darbų geografija apima visas ES šalis, taip pat Norvegiją ir Šveicariją.