Paslaugos

Sandėliavimo įrangos montavimas ir demontavimas yra labai atsakingas darbas, kuris privalo būti atliekamas techniškai profesionaliai ir kokybiškai. Nuo montavimo darbų kokybės kartais priklauso ne tik sandėliuojamų prekių (produkcijos) netektis ar sugadinimas, bet ir sandėlio darbuotojų sveikata bei gyvybė. Dėl šios priežasties nederėtų taupyti ir patiems surinkinėti bei montuoti sandėliavimo įrangą.

Įmonės vadovas nusprendęs atlikti sandėliavimo įrangos montavimo arba demontavimo darbus savo nekvalifikuotų darbuotojų pastangomis, prisiima visišką atsakomybę ir pasekmes atsiradusias dėl netinkamai atliktų darbų.

UAB „MONTVEGA“ taiko griežtus reikalavimus sandėliavimo įrangos montavimo ir demontavimo darbų atlikimo kokybei.

Visi UAB „MONTVEGA“ montuotojai yra aukštos kvalifikacijos savo srities specialistai, kurie turi sukaupę didelę sandėliavimo įrangos montavimo patirtį. Montuotojai nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją, dalyvaudami kvalifikacijos kėlimo kursuose, vidiniuose ir išoriniuose mokymosi bei stažuotėse, kaip Lietuvoje, taip ir užsienyje.

Profesionalios montuotojų komandos nepriekaištingai ir kokybiškai atlieka sandėliavimo įrangos montavimo ir demontavimo darbus, nepriklausomai nuo įrangos gamintojo ir konstrukcijos sudėtingumo.

Mūsų darbuotojai turi didelę patirtį montuojant ir demontuojant šių žinomų gamintojų produkciją: Dexion, Schaefer, SLP, Mecalux, BITO, EAB, Brannehylte, Polypal, Nedcon, Feralco, Metalsistem, Ross, Manorga, Kasten, Tegometall ir kt.

UAB „MONTVEGA“ montuotojų komandos dirba su įvairaus sudėtingumo sandėliavimo sistemomis – lentynų, palečių stelažais, „Drive-in“, konsoliniais, mezonino (perdangos), daugiaaukštėmis platformomis, gravitacinėmis, automatinėmis sistemomis, ir kt.

Montuotojų komandos darbų vykdymui aprūpintos visą būtiną įrangą, techninėmis priemonėmis, įvairaus sudėtingumo projektams atlikti, turi visas būtinas saugumo priemones, vairavimo teises kėlimo ir krovimo technikai ir t.t.

UAB „MONTVEGA“ montuotojų komandos laisvai kalba lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų ir rusų kalbomis. Įmonės atliktų darbų geografija apima visas ES šalis, taip pat Norvegiją ir Šveicariją.

Stelažų inspektavimo paslauga

Stelažų eksploatavimo tvarką nustato Europos Sąjungos standartas EN 15635.

Pagal šią tvarką (9.4.2.2 punktas), stelažų būklę reikia periodiškai kartą per 1 savaitę vizualiai tikrinti. Pastebėtus trūkumus, už sandėlio saugą atsakingas asmuo, žymi žurnale.
Anksčiau minėtame standarte yra reikalavimas ne rečiau kaip vieną kartą per 12 mėnesių atlikti pilną techninę stelažų ekspertizę (9.4.2.3 punktas). Ekspertizę turi atlikti kompetentingas ekspertas ir pateikti rašytinę ataskaitą apie esamą stelažų būklę, su pastabomis ir pasiūlymais kokių veiksmų reikia imtis.

Vienas pagrindinių veiksnių norint išvengti nelaimingų atsitikimų, laiku pastebėti pažeidimus ir imtis priemonių jiems pašalinti.

Norint nustatyti pažeidimo lygį ir pavojingumą, labai svarbu eksperto kompetencija. Direktyva nurodo, kad dėl menkiausio pažeidimo stelažus eksploatuoti draudžiama, tačiau dažnai būna, kad pastebimi smulkesni trūkumai, o nepastebimi tikrai kritiniai stelažų pažeidimai.

UAB „Montvega“ turi kvalifikuotus stelažų ekspertus įgijusius tarptautinius sertifikatus, kurie tikrai padės tiksliai nustatyti visus pažeidimus, galimas grėsmes ir pateiks pasiūlymus, kaip optimaliausiai pašalinti trūkumus

Privatumo politika, taisyklės ir slapukai
Šiame tinklapyje naudojami slapukai ir prieš naudodamiesi tinklapiu būtina perskaityti ir susipažinti.

Pagrindiniai naudojami slapukai:

- Anoniminės lankomumo statistikos (google analytics)
- Sesijai palaikyti
- Kalbų nustatymams
- Kontaktinei formai

Išsamiai su slapukais ir visomis taisyklėmis galite susipažinti atskirame puslapyje Privatumo politika ir slapukai (nuoroda apačioje)