Lentyniniai stelažai

Lentyniniai stelažai skirti lengvo ir vidutinio svorio prekėms sandėliuoti. Jie gali būti tarpusavyje sujungiami sudarant ištisas eiles ir stelažų sekcijas. Šių stelažų lentynų gylis svyruoja nuo 300 mm iki 800 mm, o leistina tolygi lentynų apkrova nuo 70 kg iki 300 kg. Aukštis svyruoja nuo 1850 mm iki 3000mm.

Dėl unikalaus lentynų dizaino šios yra labai mažo svorio, bet atlaiko didžiules apkrovas. Lentyninio stelažo sistema neturi aštrių briaunų, bei yra saugi ir stabili. Montavimas nesudėtingas, nenaudojami jokie važtai. Montavimo procese reikalingas tik guminis plaktukas. Lentynų aukštis reguliuojamas 50 mm žingsniu. Sistemos aukštis nuo 1850 iki 3000mm. Dar vienas sistemos privalumas, kad bet kada galima  prijungti ar nuimti papildomą modulį.

Daugybė priedų, tokių kaip dėžės tipo lentynos, skirtukai, pakabai, stalčiai, durys, pritaikoma įvairiausiu produktų saugojimui bei eksponavimui. Šie stelažai gali būti naudojami: atsarginių dalių ir padangų sandėliavimui, drabužių pakabinimui ir demonstravimui, prekių demonstravimui prekybinėse patalpose, dokumentų archyvavimui  biuruose.

Dėl patrauklaus dizaino, patvarumo ir ilgaamžiškumo šie stelažai yra plačiai naudojami ne tik sandėliavime, bet ir prekybos įmonėse, biuruose.

Privatumo politika, taisyklės ir slapukai
Šiame tinklapyje naudojami slapukai ir prieš naudodamiesi tinklapiu būtina perskaityti ir susipažinti.

Pagrindiniai naudojami slapukai:

- Anoniminės lankomumo statistikos (google analytics)
- Sesijai palaikyti
- Kalbų nustatymams
- Kontaktinei formai

Išsamiai su slapukais ir visomis taisyklėmis galite susipažinti atskirame puslapyje Privatumo politika ir slapukai (nuoroda apačioje)