Apie

IĮ „MONTVEGA“ įkurta 2004 metais. 2012 m. liepos mėnesį individuali įmonė buvo pertvarkyta į UAB „MONTVEGA“. Per savo gyvavimo laikotarpį įmonė tapo viena iš pirmaujančių savo srities įmonių Lietuvoje, pelnė užsienio partnerių pasitikėjimą ir užsitarnavo tarptautinį pripažinimą.

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – sandėlio logistikos sistemos planavimas, didmeninė ir mažmeninė prekyba sandėliavimo įranga bei sandėliavimo įrangos montavimo ir demontavimo darbai. Esame Vokietijos gamintojo BITO oficialūs atstovai Baltijos šalyse.

Mūsų siūlomas platus sandėliavimo įrangos pasirinkimas nuo lentynų, palečių stelažų iki mezonino (perdangos) ir daugiaaukščių konstrukcijų, patenkins įnoringiausio kliento poreikius. Siūlomą sandėliavimo įranga yra sertifikuota, atitinka visus kokybės reikalavimus, ES normas ir technines sąlygas.

Kvalifikuotas ir patyręs pardavimo skyriaus personalas yra visuomet pasiruošęs suteikti visą dominančią informaciją, surasti efektyvius ir ilgalaikius sprendimus, įgyvendinant juos per kuo trumpesnį laiką.

UAB „MONTVEGA“ profesionalių montuotojų komandos, kokybiškai ir greitai atliks sandėliavimo įrangos montavimo ir demontavimo darbus, nepriklausomai nuo įrangos gamintojo ir konstrukcijos sudėtingumo.

Montuotojų komandos darbų vykdymui aprūpintos reikiamais įrankiais įvairaus sudėtingumo projektams atlikti, turi visas būtinas saugumo priemones, vairavimo teises kėlimo ir krovimo technikai ir t.t.

Mes vertiname ilgalaikius ir patikimus santykius su klientais. Vykdydami įsipareigojimus mes keliame ypatingai aukštus reikalavimus savo darbų kokybei ir kliento poreikių patenkinimui.

Privatumo politika, taisyklės ir slapukai
Šiame tinklapyje naudojami slapukai ir prieš naudodamiesi tinklapiu būtina perskaityti ir susipažinti.

Pagrindiniai naudojami slapukai:

- Anoniminės lankomumo statistikos (google analytics)
- Sesijai palaikyti
- Kalbų nustatymams
- Kontaktinei formai

Išsamiai su slapukais ir visomis taisyklėmis galite susipažinti atskirame puslapyje Privatumo politika ir slapukai (nuoroda apačioje)